Oficjalna aplikacja Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej z/s w Przysieku to mobilny informator dla wszystkich zainteresowanych aktualnościami z branży rolniczej, a w szczególności działalnością KPIR, która reprezentuje interesy rolników z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Nowoczesna, bezpłatna aplikacja Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej zawiera informacje na temat aktualności z branży rolniczej, w tym wystąpienia i opinie KPIR, KRIR oraz MRiRW, wydarzeń, w których biorą udział przedstawiciele KPIR, branżowych konferencji, którym patronuje Izba i szkoleń, konkursów dla osób z obszarów wiejskich. Ponadto w aplikacji są dostępne informacje na temat porad prawnych, ubezpieczeń, notowań cen rolniczych oraz naborów prowadzonych przez ARiMR, zapowiedzi artykułów z miesięcznika Wieś Kujawsko-Pomorska. Aplikacja daje możliwość podzielenia się z informacją branżową lub handlową pomiędzy rolnikami, dostępne są praktyczne linki do pozostałych izb rolniczych, do instytucji współpracujących w branży rolniczej, do programów emitowanych dla rolników oraz praktycznej prognozy pogody.

Aplikacja udostępnia informację na temat władz Izby i jej przedstawicieli w komisjach, dane adresowe Izby, a także dostęp do strefy członkowskiej poszczególnych rad powiatach KPIR.

Aplikacja KPIR pozwala na szybkie personalizowanie powiadomień dotyczących szkoleń, posiedzeń rad w wybranym powiecie. Została stworzona z myślą o wszystkich rolnikach, którzy chcą mieć „pod ręką” informacje z branży.

Można ją pobrać na urządzenia z androidem ze sklepu Google Play skanując kod QR

 

lub wpisując do wyszukiwarki sklepu: KPIR

Link do pobrania aplikacji:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app_kpir.layout

Do pobrania
Download this file (kpir ulotka a5 v3.jpg)kpir ulotka a5 v3.jpg[ ]2022 kB
Download this file (kpir ulotka a5 v2.jpg)kpir ulotka a5 v2.jpg[ ]1731 kB