Stanisław Drogoś – do niedawna właściciel 100 ha gospodarstwa nastawionego na produkcje trzody chlewnej, ziemniaków skrobiowych, pszenicy i rzepaku. Doświadczony samorządowiec z kamienia Krajeńskiego. Wiceprzewodniczący Kółek Rolniczych w Bydgoszczy. Od 5 kadencji w samorządzie rolniczym. Był członkiem Komisji Rewizyjnej w latach 2015-2019.

 

 

Antoni Jabłoński – radny KPIR z powiatu lipnowskiego. W poprzednich kadencjach pracował w komisji zajmującej się m.in.: budżetem KPIR. W Komisji Rewizyjnej ma zamiar położyć nacisk na budżet Izby., Posiada 60 ha gospodarstwo. Trójka dzieci.

 

 

 

 

Jacek Nowak – W poprzedniej kadencji przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Posiada 95 ha gospodarstwo rolne – produkcja trzoda chlewna oraz rzepak, pszenica i burak cukrowy. W Izbie Rolniczej od 3 kadencji. Doradca rolno-środowiskowy. Prezes Gminnej Spółki Wodnej w Sośnie.

 

 

 

Rafał Perlik – przewodniczący Bydgoskiej Rady Powiatowej KPIR. Mieszka w Dobrczu gdzie prowadzi 130 ha gospodarstwo rolne o kierunku produkcja roślinna. Trzecia kadencja w samorządzie rolniczym. Szef grupy producenckiej.

 

 

 

 

Jan Skrzeszewski – członek Komisji Rewizyjnej w poprzedniej kadencji. Przewodniczący Chełmińskiej RP KPIR. Doradca rolno-środowiskowy. Od momentu reaktywowania w Izbach Rolniczych. Prowadzi gospodarstwo warzywne.

 

Komisja Rewizyjna VI kadencji KPIR. Od lewej: Antoni Jabłoński, Jacek Nowak, Styanisław Drogoś, Rafał Perlik oraz Jan Skrzeszewski.