Koniec kadencji w powiecie świeckim

15 maja odbyło się w Świeciu ostatnie w bieżącej, V kadencji, spotkanie świeckiej Rady Powiatowej KPIR na którym dokonaliśmy oceny i podsumowania czteroletniej pracy Rady.

Obradowali radni powiatu golubsko-dobrzyńskiego

Płatności bezpośrednie, dopłaty do materiału siewnego oraz codzienność weterynarii – to były główne tematy posiedzenia Rady Powiatowej Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego, które odbyło się w poniedziałek, 18 marca, w UG w Golubiu-Dobrzymiu.

Spotkanie w Bukownie

14 marca członkowie Rady Powiatowej KPIR w Świeciu zebrali się w Bukowcu na kwartalnym spotkaniu i dyskutowali nad problemami z  jakimi zmagają się nasi rolnicy.

Pierwsze w 2019 roku

W poniedziałek, 25 lutego br., w sali posiedzeń Urzędu Gminy Śliwice, przy ul. Ks. Sychowskiego 30, odbyło się pierwsze w 2019 roku posiedzenie tucholskiej Rady Powiatowej Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej w Tucholi.

Ostatnie posiedzenie w Świeciu

Tematyka ostatniego w roku bieżącym posiedzenia Rady Powiatowej KPIR w Świeciu poświęcona była omówieniu ostatnio wprowadzonym istotnym zmianom w zasadach szacowania szkód łowieckich w uprawach rolnych oraz nowemu prawu łowieckiemu, jak również nowe zasady funkcjonowania Kół Gospodyń Wiejskich w świetle przepisów Ustawy z dn. 9 listopada 2018r.  

Posiedzenie w Rypinie

14 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Kujawsko-Pomorskiej izby Rolniczej w Rypinie.

Spotkanie rad powiatowych

W poniedziałek, 10 grudnia br. w Hotelu Jan przy ul. Leśnej w Sępólnie Krajeńskim odbyło się spotkanie połączonych rad powiatowych KPIR z powiatów bydgoskiego, nakielskiego, sępoleńskiego oraz tucholskiego.

Trzecie spotkanie w roku

23 października w Ośrodku Wypoczynkowym „Malmi” w Pile k/Gostycyna odbyło się trzecie w bieżacym roku posiedzenie Rady Powiatowej Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej w Tucholi.

Temat numer 2

Tematem numer dwa spotkania bydgoskich radnych powiatowych była informacja, którą przedstawił Karol Będkowski, kierownik biura powiatowego ARiMR w Bydgoszczy.